وین تک در سال 1956 میلادی در ترکیه تاسیس شد که امروزه کارخانه های آن در کشور های ایران،  ترکیه،  روسیه، آلمان و هند و…. مشغول به فعالیت هستند.

این کارخانه فعالیت خود را با تولید لاستیک های زیره کفش آغاز کرده و تا کنون با ارتقاء تولیدات خود به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان متریال ساختمانی در  بسیاری از کشور های اروپایی و آسیایی و آفریقایی شناخته می شود.

تولیدات کارخانه های وین تک

نمایندگی وین تک در ایران

پروفیل های upvc  وین تک در سال 1379 وارد بازار ایران شد و با توجه به صرفه جویی آن ها در مصرف انرژی، مورد توجه صنعت ساختمانی قرار گرفت.

به طوری که موفق به ساخت شبکه ای گسترده از نمایندگی های در و پنجره های دوجداره  upvcدر ایران شد و کارخانه مرکزی ترکیه با واردات این محصولات به ایران، نیاز ها و خدمات دهی به مشتریان را بهبود بخشید.

این پروسه تا ده سال با استقبال خوبی از مشتریان و سرمایه گذاران رو به رو شد  تا اینکه در سال 1389 ساخت کارخانه تولید پروفیل های upvc در ایران به منظور بهینه سازی خدمات به مشتریان در شهر تبریز تاسیس شد.

کارخانه های وین تک در ایران

مراحل احداث فاز یک این کارخانه در تبریز با احداث سالن های تولیدی و فضای اداری مناسب به مدت 18 ماه به طول انجامید و  از اوایل آبان ماه سال 1390 افتتاح شده و شروع به فعالیت کرد.

مدیران مجموعه وین تک همواره در حال کنترل و توسعه زیرساخت های اداری، فنی ، صنعتی ، واحدهای کنترل کیفی و تحقیق و توسعه مجموعه  وین تک هستند.

همچنین مجموعه وین تک در ایران، در برنامه های آتی خود با تخصیص زمینی به متراژ 47000 متر مربع در شهرک های صنعتی ایران، جهت احداث کارخانجات تولید انواع پروفیل های آلومینیمی صنعتی و ترمال بریک و پروفیل های کامپوزیت و نیز کارخانه تولید درب های ساختمانی با استفاده از این نوع پروفیل ها را در دستور کار جهت تاسیس قرار داده است.

پروفیل های کارخانه های ایران با همان تکنولوژی و ترکیبات مواد اولیه که در کارخانه های خارجی است تولید می شود و واحد های کنترل کیفی، نظارت مستقیم و دقیقی روی آن دارند و علاوه بر آن به منظور حفظ کیفیت برند وین تک بازرسی های دقیق تر و علمی تر توسط واحد مرکزی انجام می پذیرد و گزارش آن ها بصورت ماهانه به مدیریت کنترل مرکزی ارسال می شود.

علاوه بر این، محصولات ساخته شده در کارخانه جات ایران شرایط آب و هوایی کشور را نیز در نظر گرفته اند و با فرمولاسیون و مواد اولیه مناسب این پروفیل ها را تهیه می کنند که باعث بهبود کیفیت آن از نظر مقاومت و طول عمر بیشتر محصولات می شود.

مدرک رآل آلمان

پروفیل های وین تک دارای استاندارد رآل آلمان است. این استاندارد از طرف موسسات معتبری است، که به شرکت هایی که اصول و استاندارد های ساخت را به درستی رعایت می کنند داده می  شود.

لزوم استفاده از پنجره وین تک

تفاوت پروفیل معمولی با لمینت

پروفیل های معمولی سفید هستند در حالی که با استفاده از روکش های رنگی و روکش های طرح چوب به نام لمینیت، متناسب با سلیقه شما و توجه به نمای ساختمان و معماری آن ساخته شده است.